Nowa witryna Bialskiej Biblioteki Cyfrowej

2020-12-10

Zapraszamy Państwa do korzystania z przebudowanej i odnowionej witryny Bialskiej Biblioteki Cyfrowej, tworzonej przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Białej Podlaskiej. Modernizacja biblioteki cyfrowej była możliwa dzięki środkom przekazanym przez Urząd Miasta Biała Podlaska w ramach dotacji celowej.

Nowa witryna jest dopasowana do współczesnych standardów i działa w oparciu o najnowszą wersję systemu dLibra 6. Oferuje ona wiele udogodnień, wśród nich m. in. dynamiczny interfejs użytkownika automatycznie dopasowujący się do komputerów stacjonarnych, a także do urządzeń mobilnych- smartfonów i tabletów, nowy sposób wyświetlania metadanych obiektów cyfrowych i ich treści, zmieniony mechanizm działania wyszukiwarki. Nowa witryna Bialskiej Biblioteki Cyfrowej jest także zintegrowana z portalem Federacji Bibliotek Cyfrowych.

Liczymy, że nowa witryna uprości i uprzyjemni Państwu korzystanie z zasobów udostępnianych w Bialskiej Bibliotece Cyfrowej.

Inne aktualności